Saturday, August 26, 2006

Tingulli 3nt Video - Te 2 feat Elvana Gjata

Tingulli 3nt videoklip feat Elvana Gjata
"Te 2" te dy, "The two of us"

This is a very successful come back by Tingulli 3nt, with a brand new videoclip that is looking to become another hit by Tingulli. Tingulli 3nt became very popular with their hip hop music where they use very explicit foul language. They consist of two members only, Getoar Selimi and Agoni, but almost every song of theirs has notable guests from music show biz industry.If you cannot see video, you may need to install the latest flash player plugin that you can get for free from www.macromedia.com. For best video experience, broadband internet connection of 256kb or higher is recommended. Please note, video hosting and streaming is provided by third party and we have no control should there be temporary fault with playing videos. For any other issues related to any of the videos here, please do not hesitate to drop a comment.

Leni komentin tuaj me poshte!

14 Comments:

Anonymous Anonymous said...

Shume bukur dhe kjo Elvana kercen bukur dhe kendon bukur.

06 September, 2006 14:42  
Anonymous Anonymous said...

kanga e mir po e vjedht edhe ky seni ''ta ta ta..'' e ka marr te jlo edhe ll cool''control my self qi osht ''z z z z..""
e sa per elvanen po doket fenomenal ..

10 September, 2006 15:09  
Anonymous Anonymous said...

ta ta ta ta ta ....jo valla kenga ehste fantastik !!!!
Po edhe kjo " ta ta ta ta " me kalle krejt aaa!!!!!!!!!!!!!
Po a e vjedht a jo besa 10000000 here ma e mire sa jlo !!!!!

13 September, 2006 13:34  
Anonymous Anonymous said...

Valla kjo Elvana bombe krejt edhe kanga te 2 fantazi dihet ku asht tingulli 3nt bahet mire

14 September, 2006 00:29  
Anonymous Anonymous said...

me falni po mos e kini songtextin e Tingulli3nt ft Elvana Gjata "Të dy"

16 September, 2006 16:08  
Anonymous Anonymous said...

Te lutem nese e kini songtextin të Tingulli3nt ft. Elvana Gjata "TË 2"
publikone këtu.Faleminderit

16 September, 2006 16:15  
Anonymous Anonymous said...

Elvana Gjata, definitivisht ma e bukura shqiptare gjithandej!!! Po ta lexosh kete, dua ta bej nje klon tendin dhe ta mba tek une!!!

30 September, 2006 22:58  
Anonymous Anonymous said...

suuperrrrr shqiptar super mir e kenmni bo bille edhe shoqjaime italiank e fka shum merak ket keng hehehe tu dua shqiptaret te bohen ma te famshem se anglezet ju dua kenga perkekt elvana mir ke dal shumm edhe tingulli 3 perfekt mos haroni qe jeni shipis ok bye bye albania iss the best......nga vlora ne zvicer-.....(H)(K)(L)(H)

13 April, 2007 11:11  
Anonymous Anonymous said...

elvan gjata esht nje kengetare shum mendjemadhe teper bile, ja ritur mendja teper, po ajo mos ta harrojn se nuk esht me e nelt se sa do kengetare te tjera si genta ismaili.

21 April, 2007 08:39  
Anonymous Anonymous said...

ta dhevsha Genten shka po e permendni cac shum se sesht asgje Elvana eshte llokum e sidomos Leonora Jakupi eshte locke keto te dyja jan yll i estrades shqiptare tung a

29 April, 2007 18:06  
Anonymous Anonymous said...

genta eshte shume e mire edhe elvana ama genta ja shkon

23 July, 2007 14:42  
Anonymous Anonymous said...

genta ma e forta veq spotin sah e ka me getin e myt elvanen .....

29 July, 2007 21:59  
Anonymous greek said...

im greece and i love u so much u are the best singer keep working i want to come albania i want to do sex with u oooOOOooo .!.

31 January, 2008 20:48  
Anonymous Anonymous said...

bravooo elvana je me te vertete perfect por jo me extra se genta ismaili ajo eshte super.sukses ne kariere.fanse shpatit

08 February, 2008 18:42  

Post a Comment

<< Home